KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kritteckning 7685323
nr 768 5323
Kritteckning
Okänd konstnär, nakenmodell, bladets mått: 45x61signerad-1935
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 juli 2012
kl 19:20:13
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr
300 kr
500 kr
400 kr
500 kr
550 kr